Поиск

New Year in Karlovy Vary!


Хлопчики та дівчатка, а також - їхні батьки !!! Тільки на один день 27 грудня 2015 наші Дідусь Мороз та Снігуронька будуть в Карлових Варах !!!

Поспішіть запросити в свій будинок справжню казку! По дорозі до Праги, наші герої заїдуть в Карлові Вари і пробудуть там з 13:00 по 19:00. У цьому періоді поки заброньовано всього три поздоровлення і тому ви теж зможете потрапити в число щасливчиків, кого відвідає справжня казка!

(ЗАПРОСИТИ КАЗКУ)

+420 774 15 15 04

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ...

Ось вже більше 20 років, з року в рік, за старою і доброю традицією, ми приносимо новорічну казку всім дітям і дорослим. Останні 5 років, ми працюємо в Празі і по всій Чехії, де наші послуги надавалися виключно постійним замовникам і по прямій рекомендації, проте прийшов час, коли ми вирішили зробити власний сайт, який дозволив автоматизувати формування заявок та оплату наших послуг.

Щороку, до наших сценаріїв додаються нові й нові сюжети і тому з кожним роком, наші вітання все цікавіше.

Подаруйте справжню новорічну казку не тільки своїй дитині, а й собі! Наші Дідусь Мороз, Снігуронька та їхні друзі, завжди залучають до новорічної вистави не тільки дітей, а й дорослих. Завдяки нам, щороку, не тільки діти, а й сотні дорослих людей занурюються в приємні спогади про своє безтурботне дитинство і грають разом з нами.

Подаруйте собі та своїм дітям справжню КАЗКУ! Наш колектив спеціалізується на проведенні дитячих свят, враховуючи всі сучасні тенденції, такі як сучасні розвиваючі програми, мультфільми та кіно. Наші професіонали приймають образи саме тих персонажів, яких ваш малюк любить найбільше. Саме тому найкращим рішенням для того, щоб ваш малюк залишився найщасливішим, буде надати турботу про свято нам. Ми гарантуємо вам позитив і щасливий погляд вашої дитини!

(ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ СТОРІНКУ)

#newyearua

Просмотров: 8Комментариев: 0
GRAND REAL GROUP​ – International Business Company

© 2013-2020 by GRAND REAL GROUP s.r.o.

PRACOVNÍ PŘÍLEŽITOSTI V EVROPĚ, ОТДЫХ В ЕВРОПЕ, WEDDING IN THE CZECH REPUBLIC, ДИТЯЧЕ СВЯТО В ЧЕХІЇ, ТУРИЗМ В ЧЕХИИ, БЕЗКОШТОВНА ВИЩА ОСВІТА, PARTNERSKÝ PROGRAM A PASIVNÍ PŘÍJEM, ПРОКАТ ЗВУКОВОЙ АППАРАТУРЫ И ОЗВУЧИВАНИЕ МЕРОПРИЯТИЙ, КОМПЛЕКСНЕ МЕДИЧНЕ СТРАХУВАННЯ, WEBSITE DEVELOPMENT AND PROMOTION, БЕСПЛАТНОЕ ВЫСШЕЕ ОБРАЗОВАНИЕ, HOT-LINE V ČESKÉ RESPUBLICE, КОНЦЕРТИ ЗІРОК ЕСТРАДИ В ЧЕХІЇ, IMMIGRATION, НЕДВИЖИМОСТЬ В ЧЕХИИ, INVESTMENTS, РАБОТА В ЕВРОПЕ, TVORBA A PODPORA INTERNETOVÝCH STRÁNEK, НЕРУХОМІСТЬ В ЧЕХІЇ, ДЕТСКИЙ ПРАЗДНИК В ЧЕХИИ, REAL ESTATE & RENTAL IN PRAGUE, СВАДЬБА В ЧЕХИИ, ACCOUNTING AND LEGAL SERVICES, ГОРЯЧАЯ ТЕЛЕФОННАЯ ЛИНИЯ В ЧЕХИИ, BUSINESS IN THE CZECH REPUBLIC, ТУРИЗМ У ЧЕХІЇ, КОМПЛЕКСНОЕ МЕДИЦИНСКОЕ СТРАХОВАНИЕ, HOT LINE IN THE CZECH REPUBLIC, КОНЦЕРТЫ ЗВЁЗД ЭСТРАДЫ В ЧЕХИИ, ПРОКАТ ЗВУКОВИЙ АПАРАТУРИ ТА ОЗВУЧУВАННЯ ЗАХОДІВ, ÚČETNÍ A PRÁVNÍ SLUŽBY, ВНЖ И ПМЖ В ЧЕХИИ, ВЕСІЛЛЯ В ЧЕХІЇ, FREE HIGHER EDUCATION, БИЗНЕС В ЧЕХИИ, HOLIDAYS IN EUROPE, БУХГАЛТЕРСЬКІ ТА ЮРИДИЧНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ, АРЕНДА НЕДВИЖИМОСТИ В ПРАГЕ, ГАРЯЧА ТЕЛЕФОННА ЛІНІЯ В ЧЕХІЇ, TRAVEL IN THE CZECH REPUBLIC, ИММИГРАЦИЯ, PROPERTIES IN CZECH REPUBLIC, ВНЖ І ПМЖ В ЧЕХІЇ, PRONÁJEM NEMOVITOSTÍ V PRAZE, ВІДПОЧИНОК В ЄВРОПІ, БУХГАЛТЕРСКОЕ И ЮРИДИЧЕСКОЕ ОБСЛУЖИВАНИЕ, ПРОДЛЕНИЕ ВИЗЫ В ЧЕХИИ, СОЗДАНИЕ И ПРОДВИЖЕНИЕ САЙТОВ, EXCELLENT MARKETING & COOPERATION, ПАРТНЕРСКАЯ ПРОГРАММА И ПАССИВНЫЙ ДОХОД, РОБОТА В ЄВРОПІ, WORKS IN EUROPE, РЕМОНТНЫЕ И СТРОИТЕЛЬНЫЕ РАБОТЫ В ЕВРОПЕ, SVATBA V ČESKÉ REPUBLICE, ИНВЕСТИЦИИ, PERMIT & PERMANENT RESIDENCE IN EUROPE, ОРГАНИЗАЦИЯ И ПРОВЕДЕНИЕ КОНЦЕРТОВ, PODNIKÁNÍ V ČESKÉ REPUBLICE, УНИКАЛЬНЫЙ МАРКЕТИНГОВЫЙ ПЛАН СОТРУДНИЧЕСТВА, INVESTICE…