Поиск

"Добровольці Божої Чоти" - в Празі


Концертна агенція i-Grand та Некомерційна Організація Maidan Prague, запрошують на показ премьери документального фільму "Добровольці Божої Чоти" (реж. Леонід Кантер і Іван Ясній) присвяченого окремим фазам битви за донецький аеропорт та бійцям Добровольчого Українського Корпусу.

Прем'єра в Празі відбудеться 1 липня 2015 о 19:00 за адресою Dům Národnostních Menšin, Vocelova 3.

Під час прем'єри у багатьох кінотеатрах України був аншлаг. Люди сиділи навіть в проходах, частина дивилась фільм стоячи. У пресі з'явилося чимало позитивних відгуків. Вже відбулися покази у Італіі, Франції, Польщі, Австраліі. Режисери картини ризикуючи життям не лише самі зробили приголомшливе документальне кіно, а й подали заявки на участь у сотнях кіно фестивалів світу. Таким чином вони вирішили донести правду про те що відбувається в Україні не тільки до української діаспори, але й до всіх інших народів, які не мають уявлення про те що там коїться. Адже інформаційна війна, яка щедро оплачується Кремлем не зупиняється, і ми з вами свідки того як ця брехня поширюється навколо нас. На жаль такі проекти поки не підтримуються новим урядом України. Тому єдина надія в цьому протистоянні покладається на нас. Вхід безкоштовний, при бажанні кожен зможе внести свій доброчинний внесок у цей проект. Завдяки цим коштам митці зможуть продовжувати свою боротьбу. Ми як діаспора маємо можливість підтримати тих хто не чекає допомоги, а діє на благо українського народу.

ЧИТАТИ ВСІ НОВИНИ

#ua #posterua #docfilmua

Просмотров: 6Комментариев: 0
GRAND REAL GROUP​ – International Business Company

© 2013-2020 by GRAND REAL GROUP s.r.o.

PRACOVNÍ PŘÍLEŽITOSTI V EVROPĚ, ОТДЫХ В ЕВРОПЕ, WEDDING IN THE CZECH REPUBLIC, ДИТЯЧЕ СВЯТО В ЧЕХІЇ, ТУРИЗМ В ЧЕХИИ, БЕЗКОШТОВНА ВИЩА ОСВІТА, PARTNERSKÝ PROGRAM A PASIVNÍ PŘÍJEM, ПРОКАТ ЗВУКОВОЙ АППАРАТУРЫ И ОЗВУЧИВАНИЕ МЕРОПРИЯТИЙ, КОМПЛЕКСНЕ МЕДИЧНЕ СТРАХУВАННЯ, WEBSITE DEVELOPMENT AND PROMOTION, БЕСПЛАТНОЕ ВЫСШЕЕ ОБРАЗОВАНИЕ, HOT-LINE V ČESKÉ RESPUBLICE, КОНЦЕРТИ ЗІРОК ЕСТРАДИ В ЧЕХІЇ, IMMIGRATION, НЕДВИЖИМОСТЬ В ЧЕХИИ, INVESTMENTS, РАБОТА В ЕВРОПЕ, TVORBA A PODPORA INTERNETOVÝCH STRÁNEK, НЕРУХОМІСТЬ В ЧЕХІЇ, ДЕТСКИЙ ПРАЗДНИК В ЧЕХИИ, REAL ESTATE & RENTAL IN PRAGUE, СВАДЬБА В ЧЕХИИ, ACCOUNTING AND LEGAL SERVICES, ГОРЯЧАЯ ТЕЛЕФОННАЯ ЛИНИЯ В ЧЕХИИ, BUSINESS IN THE CZECH REPUBLIC, ТУРИЗМ У ЧЕХІЇ, КОМПЛЕКСНОЕ МЕДИЦИНСКОЕ СТРАХОВАНИЕ, HOT LINE IN THE CZECH REPUBLIC, КОНЦЕРТЫ ЗВЁЗД ЭСТРАДЫ В ЧЕХИИ, ПРОКАТ ЗВУКОВИЙ АПАРАТУРИ ТА ОЗВУЧУВАННЯ ЗАХОДІВ, ÚČETNÍ A PRÁVNÍ SLUŽBY, ВНЖ И ПМЖ В ЧЕХИИ, ВЕСІЛЛЯ В ЧЕХІЇ, FREE HIGHER EDUCATION, БИЗНЕС В ЧЕХИИ, HOLIDAYS IN EUROPE, БУХГАЛТЕРСЬКІ ТА ЮРИДИЧНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ, АРЕНДА НЕДВИЖИМОСТИ В ПРАГЕ, ГАРЯЧА ТЕЛЕФОННА ЛІНІЯ В ЧЕХІЇ, TRAVEL IN THE CZECH REPUBLIC, ИММИГРАЦИЯ, PROPERTIES IN CZECH REPUBLIC, ВНЖ І ПМЖ В ЧЕХІЇ, PRONÁJEM NEMOVITOSTÍ V PRAZE, ВІДПОЧИНОК В ЄВРОПІ, БУХГАЛТЕРСКОЕ И ЮРИДИЧЕСКОЕ ОБСЛУЖИВАНИЕ, ПРОДЛЕНИЕ ВИЗЫ В ЧЕХИИ, СОЗДАНИЕ И ПРОДВИЖЕНИЕ САЙТОВ, EXCELLENT MARKETING & COOPERATION, ПАРТНЕРСКАЯ ПРОГРАММА И ПАССИВНЫЙ ДОХОД, РОБОТА В ЄВРОПІ, WORKS IN EUROPE, РЕМОНТНЫЕ И СТРОИТЕЛЬНЫЕ РАБОТЫ В ЕВРОПЕ, SVATBA V ČESKÉ REPUBLICE, ИНВЕСТИЦИИ, PERMIT & PERMANENT RESIDENCE IN EUROPE, ОРГАНИЗАЦИЯ И ПРОВЕДЕНИЕ КОНЦЕРТОВ, PODNIKÁNÍ V ČESKÉ REPUBLICE, УНИКАЛЬНЫЙ МАРКЕТИНГОВЫЙ ПЛАН СОТРУДНИЧЕСТВА, INVESTICE…